درباره یوتا

صنایع غذایی یوتا در سال ۱۳۹۶ در شهرک صنعتی یزد تاسیس گردید. این مجموعه با توسعه‌ی واحدهای خود هم‌اکنون دارای واحدهای مستقل تولید و گردآوری انواع تنقلات، بسته‌بندی، انبار و آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز به جدیدترین فناوری‌های کنترل کیفیت است. این مجموعه توانسته است به عنوان اولین تولیدکننده‌ی اسنک هندی طعم دار تمام بهداشتی وارد عرصه‌ی صنایع غذایی ایران شود.
نظر به استقبال جامعه از محصولات تنقلاتی و تغییر سبک ذائقه و سبک زندگی مصرف کنندگان و اهمیت دوچندان سلامت و کیفیت اینگونه محصولات نزد خانواده های ایرانی، مجموعه‌ی یوتا کوشیده است که سبد محصولات خود را گسترده‌تر، سالم‌تر و جدیدتر نماید. دو اصل اساسی یوتا، تلاش هر چه تمام‌تر برای کیفیت بیشتر و سطح سلامت بالاتر است.

رضایت و سلامت غذایی مشتریان

در سیاست گذاری و تعیین اهداف صنایع غذایی یوتا از اولویت های اصلی ماست. ما خود را متعهد به تولید و تامین غذای سالم به منظور ایجاد جامعه ای سالم،با نشاط و توانمند می‌دانیم و در این راه تمام توان خود را به کار بسته ایم تا با رعایت اصول حرفه ای، صداقت، مسئول پذیری، وجدان کاری و تلاش بی وقفه به این کار مهم نائل آییم.

نگاه مدیریت یوتا به کسب رضایت مشتریان ایرانی و توجه به ذائقه ایرانیان، یوتا را بر آن داشت تا برای تولید محصولاتی متناسب با سلیقه ایرانی بکوشد و در این راستا از سال 1397 با احداث و راه اندازی خطوط گردآوری و بسته بندی، انواع اسنک هندی با طعم های منحصر به فرد و طبیعی را ارائه کند و در کنار آن با استفاده از توان داخلی تولید کنندگان معتبر و خوشنام و همگام با استراتژی های خود در تامین غذای سالم برای جامعه ایرانی، به رشد و توسعه در جهت تولید محصولات سبد غذایی خود بپردازد.

21+سال تجربه
43دریافت جایزه
27kمشتری راضی
21+سال تجربه
43دریافت جایزه
27kمشتری راضی